Age Of Empires III
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Age Of Empires III

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» aoe3 süper mod
aoe3 süper mod Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 1:27 pm tarafından Volkan_Yılmaz

» Genel Sohbet Bölümü Nedir ne işe yarar?
aoe3 süper mod Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 6:48 am tarafından Volkan_Yılmaz

» Bir Baktım iki ordu
aoe3 süper mod Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 6:28 pm tarafından Volkan_Yılmaz

» Age Of IV ve V
aoe3 süper mod Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 5:56 pm tarafından Hscnsrt

» Age Of Empires III Hileleri
aoe3 süper mod Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 2:51 pm tarafından Volkan_Yılmaz

» Ocak Ayında En Çok Satan 20 PC Oyunu Arasından 19. ve 20. Sıradayız ... (ABD)
aoe3 süper mod Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 2:48 pm tarafından Volkan_Yılmaz

» İşte O harita
aoe3 süper mod Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 2:50 pm tarafından Volkan_Yılmaz

» The Asian Dynasties MAC'a geliyor
aoe3 süper mod Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 10:05 am tarafından Volkan_Yılmaz

» Forumun Kuralları
aoe3 süper mod Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 10:00 am tarafından Volkan_Yılmaz

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

aoe3 süper mod

2 posters
YazarMesaj
Young_Ottoman
Üye
Üye

aoe3 süper mod Empty
MesajKonu: aoe3 süper mod   aoe3 süper mod Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 2:05 pm

ESki yamada yapılan özellikler
arkadaşlar işte bombayı patlatıyorum yapmış olduğum yeni yamayla oyuna çok büyük bir heyecan geldi
özellikler
osmanlı stablesinden mameluke ve stradiot çıkıyor(mmmm7654 arkadaşıma mameluke konusunda teşekkürler)
explorerınız(kaşifiniz) artık command post diye bir birim yapıyor hikaye li bölümü oynayanlar bilir bu yapı sayesinde tüm kiralık askerleri paramızı vererek alabiliyoruz ve birkaç sürpriz birim daha var ve kaşifinizin hitspointi çok iyi artık
cami ve kilisede surgeonlarda birim olarak eklendi
hani hikayeli oyundaki o kacaman surlar vardıya artık işçiler o surları yapabilecek ama surlar tek yönlü yapılıyor ama böylede çok sağlam ve iyi
osmanlıda bedava işçiler çıkmaya devam ediyor ve yanında paralı işçide alabiliyoruz daha hızlı oluyor ve işçi ve coureur fiyatlarını düşürdüm osmanlı kalesinden spahi mameluke ve stradiot çıkarabiliyoruz
hayvan barınağına inekleride ekledim ve üretim sınırını kaldırdım
ve daha birkaç özellik daha
ve bu özelliklerin üzerine yapılan yeni özellikler

command posttan coureur ve settler wagon çıkarabileceğiz ama fiyatları pahalılandı tabi kendi ülkelerindeki fiyatlarında değişme yok örneğin fransa da coureur 70 food osmanlı veya ingiltere almaya çalışırsa 150 altın...ve hepsinede limit koydum örneğin settlerwagon limiti40 dışardaki ülkelere...
command posta ronin samurai eklendi
osmanlı exploreri 1 tane sahin bey üretebiliyor bi nevi çağırmak gibi sahin bey trading post yapabilir ve yeniçeri üretebilir
önceki yamada kale duvarları eklemiştim şimdide forttowerler eklendi
osmanlı stablesindeki mameluke stradiot ve spahiler bundan sonra diğer birimler gibi gelişecek örneğin memaluke industrial çağda ottoman caliphate mameluke imperial çağda imperial ottoman caliphate mameluke oluyor tabi ücreti karşılığı...
osmanlı ve diğer ülkelerin topçu üretim merkezine organ gunu ekledim ama tabi az biraz pahalı alınacak portekizi etkilemiyor fiyatı aynı ve portekize field gunu ekledim
tüm işçiler populasyonu etkilemiyor populasyonu sadece command postdaki kiralık askerler etkiliyor
işte yama
http://rapidshare.com/files/136266376/data.rar.html
iyi oyunlar yama kendi yapımımdır
yorumlarınızı bekliyorum
Volkan_Yılmaz
Admin
Admin
Volkan_Yılmaz

aoe3 süper mod Empty
MesajKonu: Geri: aoe3 süper mod   aoe3 süper mod Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 1:27 pm

saol sanırım seninde agefana üyeliğin var paylaşım için saol ve sitemize hoşgeldin
https://victoria.hareketforum.net

aoe3 süper mod
1 sayfadaki 1 sayfası